orły aktywnosci 2 850x400GKS Łokietek został wyróżniony w plebiscycie Orły Aktywności Fizycznej za rok 2018. Konkurs tworzony jest w oparciu o opinie osób, mających styczność z klubem. Łokietek zajął w nim 3 miejsce. Orły Aktywności Fizycznej przyznawane są firmom, organizacjom, które w swoich branżach wyznaczają kierunek, mocno stawiają na rozwój i podnoszenie własnych kwalifikacji, by sprostać wymaganiom innych i stawać się liderami w swojej dziedzinie.


Miło Nam poinformować, że GKS Łokietek jako organizacja promująca sport i zdrowy styl życia w gminie Brześć Kujawski poprzez zabawę oraz kształcenie dzieci i młodzieży w wielu dyscyplinach sportowych: piłce nożnej, lekkiej atletyce, boksie, koszykówce czy siatkówce została doceniona szerzej. Zajęliśmy 3 miejsce wśród wszystkich firm i organizacji w powiecie włocławskim według opinii jakie wystawiacie Nam w internecie z wysokim wynikiem 8.5 punktów.
Pozytywne opinie świadczą o tym, że droga jaka Klub obrał, sposób w jaki podchodzi do kształcenia dzieci i młodzieży, działalności dobroczynnej, podejściu do kibiców czy w sposobie w jakim zarządza się drużyną seniorską to prawidłowy kierunek.
GKS Łokietek chce ten prawidłowy kierunek utrzymywać i dalej stawiać na rozwój  dzieci i młodzieży głównie z Brześcia Kujawskiego.