Gmina Brześć Kujawski

Zdrowe śniadanie z przedszkolakami

W poniedziałek (1 sierpnia br.) w BCKiH Wahadło obyła się prawdziwa uczta! ????????????


Tomasz Chymkowski Burmistrz Brześcia Kujawskiego oraz Damian Chełminiak Zastępca Burmistrza Brześcia Kujawskiego zostali zaproszeni na wspólne śniadanie z przedszkolakami. Śniadanie z Burmistrzami było niesamowitą atrakcją dla maluchów, a celem spotkania było promowanie nawyków zdrowego żywienia wśród najmłodszych. 

Było pysznie, ale przede wszystkim zdrowo!

Galeria zdjęć

IMG_20220801_094654 DSC_5343 DSC_5266 DSC_5256 DSC_5257 DSC_5273 DSC_5278 DSC_5280 DSC_5287 DSC_5303 DSC_5313 DSC_5327
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności