Gmina Brześć Kujawski

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2024

W dniu 12.12.2024 r w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim  gościliśmy uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami, opiekunami oraz nauczycielami, którzy zostali zaproszeni na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród za udział w konkursach organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii, „Zachowaj trzeźwy umysł" w roku 2024.

W  tegorocznej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł zorganizowano 2 konkursy profilaktyczno edukacyjne, których celem było promowanie konstruktywnych postaw zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży aktywności prospołecznych jako alternatywy wobec wielu zachowań ryzykownych, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków oraz stosowania przemocy.

Konkurs literacko-plastyczny „Bliżej siebie i innych, z dala od używek"

Wśród wyróżnionych i nagrodzonych osób znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim oraz Szkoły Podstawowej w Wieńcu:

  •  Zofia Janusz
  • Alicja Konkcikowska 
  •  Weronika Wojtczak
  •  Łucja Pietrzak
  •  Maja Osińska
  • Justyna Zielińska 
  • Natasza Krzos

Dyplomy i podziękowania otrzymali również nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim oraz Szkoły Podstawowej w Wieńcu :

  • Pani Anna Sobczak
  • Pani Lidia Kania
  • Pani Karolina Sawicka 
  • Pani Renata Kwiatkowska

 

Mamy nadzieję, że kolejne konkursy będą się cieszyły również dużym zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom konkursów składamy zasłużone gratulacje i wszystkich uczniów zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Galeria zdjęć

DSC_7766 DSC_7767 DSC_7768 DSC_7771 DSC_7777 DSC_7779 DSC_7788 DSC_7790 DSC_7794 DSC_7795 DSC_7797
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności