Gmina Brześć Kujawski

Wielkie gratulacje!!

Miło nam poinformować, że troje uczniów SP nr 1 w Brześciu Kujawskim otrzymało stypendium Marszałka województwa kujawsko - pomorskiego Piotra Całbeckiego. Stypendium "Prymus Pomorza i Kujaw" otrzymali Paulina Trawińska uczennica kl.8c oraz Jędrzej Sawicki uczeń klasy 8b. Opiekunem dydaktycznym uczniów jest pani Sylwia Nycz. Stypendium 'Humaniści na start" otrzymała Gabriela Rutkowska uczennica klasy 8a. Opiekunem dydaktycznym uczennicy jest pani Małgorzata Drożdżewska. O wsparcie finansowe mogli się ubiegać uczniowie, którzy uzyskali bardzo dobre oceny oraz osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

340873194_927314821803476_670956731551610357_n 341789085_953371275693727_2511793252583775168_n 

powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności