Gmina Brześć Kujawski

Lokalny turniej piłkarski z "ORLIKA na Stadion" - Kategoria U13

10.10.2024r. na Orliku  odbył się kolejny lokalny turniej piłkarski z "ORLIKA na Stadion" - Kategoria U13 - Chłopcy.  Awans do kolejnej rundy wywalczyła drużyna  " SOKOŁY" ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brześciu Kujawskim. Gratulujemy! Organizator turnieju na Orliku w Brześciu Kujawskim dziękuje zawodnikom i trenerowi za zaangażowanie oraz sponsorowi Dawidowi Kubiakowi- " UNIKAT -Powiat Włocławski ,wody i napoje w szkle " za ufundowanie wody na oba turnieje. 

Organizatorem Turnieju "Z Orlika na Stadion" jest Fundacja Orły Sportu Puck a współorganizatorem Polski Związek Piłki Nożnej.

Galeria zdjęć

IMG_3578-1 IMG_3583-1 IMG_3588-1 IMG_3593-1 IMG_3600-1 IMG_3607-1 IMG_3612-1 IMG_3629-1 IMG_3636-1 IMG_3639-1 IMG_3650-1 IMG_3671-1 IMG_3681-1 IMG_3696-1 IMG_3704-1 IMG_3742-1
powrót do kategorii
Poprzednia Następna

Pozostałe
aktualności