Screenshot 2020 10 16 https portal posiedzenia pl15 października br. o godz. 14:30 w sali obrad Rady Miejskiej w Brześciu Kujawskim odbyła się XXIV Sesja VIII Kadencji Rady Miejskiej w Brześciu Kujawskim. W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego obrady przebiegły z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i ochrony, tj. z użyciem niezbędnych rękawic ochronnych, maseczek ochronnych i płynów do dezynfekcji rąk.

Podczas Sesji Burmistrz Brześcia Kujawskiego Tomasz Chymkowski przedstawił sprawozdanie z wykonania w okresie między sesjami ustawowych zadań i zadań wynikających z uchwał Rady.

W trakcie trwania Sesji radni rozpatrywali projekt uchwały w sprawie Statutu Gminy Brześć Kujawski.

Transmisje z obrad Rady Miejskiej na żywo dostępne są pod adresem https://portal.posiedzenia.pl/brzesckujawski? w zakładce "Transmisja", wszystkie nagrania archiwalne do dnia 23 września 2020r. dostępne są na kanale Youtube https://www.youtube.com/channel/UCAaGXSnLI8T0OHuBcK-cYvA. Nagrania archiwalne z obrad Rady Miejskiej od dnia 23 września 2020r. dostępne są pod adresem https://portal.posiedzenia.pl/brzesckujawski? w zakładce "Transmisja - Archiwum".